Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

507 731 984

O firmie

producent patyczków
Strona Główna O firmie

Witam Państwa na naszej stronie. Zajmujemy się produkcją dużej gamy wyrobów z drewna.

Istniejemy na rynku od 1890r. W związku z szybkim rozwojem rynku, wzrostem wymagań Klientów, wzrostem ich oczekiwań w 2008r. Firma została gruntownie zmodernizowana. Początkowo produkowaliśmy patyczki okrągłe do waty cukrowej i lizaków, jednak z upływem czasu poszerzyliśmy gamę swych wyrobów o patyczki z różnych rodzajów drzew, m.in.: bukowego, świerkowego, grabu. Od tej pory Nasza Firma poszerzyła swój asortyment.

Obecnie produkujemy patyczki do:

Nasze wyroby mają zastosowanie w wielu branżach, m.in. przemyśle spożywczym, meblowym, ogrodnictwie i życiu codziennym.

Przemysł spożywczy związany jest nieodłącznie z spełnianiem wielu wymogów, m.in. Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Polskiego Związku Higieny. MY SPROSTALIŚMY TYM WYMAGANIOM!
Posiadamy Certyfikat PZH na całą gamę naszych wyrobów.

Nasze wyroby produkowane są w jak najwyższej jakości, zgodnie z nowoczesną technologią, na maszynach angielskiego i niemieckiego pochodzenia.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Dbamy przede wszystkim o jakość wykonania. Zależy nam, aby każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający zadowolony był z wykonanej przez nas pracy. Służymy państwu również fachowym doradztwem. Trzymamy się ściśle ustalonych terminów. Specjalizujemy się w produkcji m.in bram uchylnych, przesuwnych, furtkę, przęseł ogrodzeń, balustrad zewnątrznych i wewnętrznych, kwietników. Poniżej prezentujemy galerię naszych prac oraz wzory, które wykonujemy. Mamy nadzieję że któreś wzbudzi państwa zainteresowanie i ozdobi Wasz ogród lub wnętrze Waszego domu.

powrót
strzałka do góry