Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

507 731 984

Patyczki do szaszłyków

producent patyczków
Strona Główna Oferta Patyczki do szaszłyków

Standardowe wymiary patyczków to 3,2mm, 3,5 mm, 3,8mm, 4mm, 5mm  długość od 12cm do 30cm.

Nasza firma oferuje ekologiczne patyczki do szaszłyków dla hurtowni, sklepów spożywczych, czy też restauracji oraz innych punktów gastronomicznych.

Możemy również wykonać patyczki o dowolnych długościach. Nasze patyczki do szaszłyków docierają do Klientów z całej Polski i Europy. Zapewniamy produkt najwyższej jakości. Jako producent patyczków do szaszłyków zapewniamy, że nasze produkty są bez drzazg, smaku i zapachu. Wykonane są w 100% z drewna bukowego dzięki czemu przysmaki z waszych grilli będą smakować jeszcze lepiej, bo kto z nas nie lubi grillować? Rozpalamy grilla nad jeziorem, nad rzeką, na tarasie lub w ogrodzie.

Polacy najczęściej swój wolny czas spędzają grillując w gronie rodziny, bądź znajomych. Bardzo częstym przysmakiem na grillu jest właśnie szaszłyk. W skrócie jest to potrawa składająca się z kawałków mięsa nadzianych na szpikulec i wrzucana na ruszt. Bardzo różnorodne są przepisy. W zależności od tego kto, co lubi możemy znaleźć na patyczkach mięso (kiełbasę, kurczaka, boczek) przekładane warzywami (papryka, cebula itp.)

Zadzwoń i zapytaj o wycenę:

507 731 984

Nasze atuty

producent patyczków
Dyspozycyjność
Pełna dyspozycyjność 24 godziny,
7 dni w tygodniu
Profesjonalizm
Profesjonalne podejście do
wyznaczonych zadań
Doświadczenie
Doświadczona kadra operatorska
zawsze chętnie doradzi
Cena
Przystępne i konkurencyjne
ceny dla naszych Klientów
strzałka do góry